AKWZMLY 1PC Нова Мода Headband Мрачно Коса Бенд Голем Лак Headband Крпа Жените Девојка рачно изработени Hairband Коса Додатоци Девојка Подарок

AKWZMLY 1PC Нова Мода Headband Мрачно Коса Бенд Голем Лак Headband Крпа Жените Девојка рачно изработени Hairband Коса Додатоци

Залиха
DEN 73.44
Износот:


започнете
крајот Симпатична Коса Додатоци за Жени Девојка 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Пакет : 1 Компјутер/ пакет во opp вреќа
Answer : ___________________________ Note :
Ако сте во руската Федерација , ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, или можеби не може да се добие вашиот Колет од локалните поштата.
Испорака Детали За :
Нарачката е ( , ние ќе брод од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,има следење на информации во Кина,без следење на информации надвор од Кина.
Нарачката е (> или= ) $5 , ние ќе брод од Кина Пост препорачана Пошта или e - P acket , е следење на информации во или надвор од Кина.
Ако вашата цел е помалку од $5 и сакате да го проверите следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост препорачана Пошта или e - P acket .

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
AKWZMLY
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
S17-0512B
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairbands
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Девојки
боја:
Розова,сина,црвена,црна,зелена
оригиналниот:
Кина Копното
is_customized :
Yes
Тип:
Коса Додатоци
Состојба:
Нови
Повод:
Партија Секојдневниот Живот
Обликот:
Лак
Стил:
Симпатична

Поврзани производи