Одделение ААА Природен Камен Morganite Монистра Круг Лабава Монистра, 6mm 8мм 10мм 12mm За Накит Одлуки Ѓердан DIY Хривнија
Ново - 25 %

Одделение ААА Природен Камен Morganite Монистра Круг Лабава Монистра, 6mm 8мм 10мм 12mm За Накит Одлуки Ѓердан DIY Хривнија

Залиха
DEN 430.56
DEN 323.00
Износот:


Добредојдовте во мојата продавница :
Производи Детали :
Morganite Монистра,трговија на Големо Накит, Круг, природни, различна големина за избор, Одделение ААА, , се Продава По Околу 15.5 Инчен Влакно
NO : 170421100538 Weight : gram Size :
пакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално -време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција. Превозот : Политика на Враќање : Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте со Нас : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Накит За Нега :
За нас :

Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
6mm Approx 63PCs, 8mm Approx 48PCs, 10mm Approx 38PCs, 12mm Approx 32PCs
Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
1704211005
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
70g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
квалитет:
Одделение ААА
занаети:
Природни
Обликот:
Круг
Должина:
15.5Inch

Поврзани производи