Триптих Дијамант Везови Сончоглед DIY Дијамант Сликарство 3D Крстот Бод 5D Rhinestones Сликарство Дома Декор Б.К.-2674
Ново - 33 %

Триптих Дијамант Везови Сончоглед DIY Дијамант Сликарство 3D Крстот Бод 5D Rhinestones Сликарство Дома Декор Б.К.-2674

Залиха
DEN 1027.20
DEN 688.00
Износот:


Сите ние сме дијамант сликарство колекции,не спаѓаат надвор од рамката на границата!
Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница,
pls кажи ми што моделот и големината ви се допаѓа,
ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумна цена.
Defintion Слика
Дијамант colth големина
20cm*20cm*3 или 25cm*25cm*3 или
30cm*30cm*3 или 35cm*35cm*3 или 40cm*40cm*3
или 45см*45см*3 или 50cm*50cm*3
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши .
2, Според боја код, изберете боја во чинија .
3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа .
4. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно .
5. Честитки, можете да одат врамени до сега !
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти ! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба плати се врати превозот.

Декларираните карактеристики

Големина:
20cmx20cmx3, 25cmx25cmx3, 30cmx30cmx3, 35cmx35cmx3, 40cmx40cmx3, 45cmx45cmx3, 50cmx50cmx3
Бренд Име:
RealShining
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Стил:
Медитеранот
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација

Поврзани производи