ЈУН RUO Моден Бренд се Зголеми Златна Боја Домот Едноставна Црна Круг Pendant Ѓердан Жена 316L не ' Рѓосувачки Челик Накит Високи полски
Ново - 45 %

ЈУН RUO Моден Бренд се Зголеми Златна Боја Домот Едноставна Црна Круг Pendant Ѓердан Жена 316L не ' Рѓосувачки Челик Накит Високи

Залиха
DEN 576.00
DEN 317.00
Износот:


Детали За Производот
Материјал
* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 18 К розово злато позлатен
* Спречување на алергија и Никогаш да не исчезнат , МОЖЕ да се НОСАТ ВО Бања Производ карактеристики
Високо полиран/ Спречување на алергијата/парична Казна изработка
никогаш не исчезнат Pendant Големина
1.0 СМ, Должина 45 СМ пакување
OPP вреќа внатре и картон надвор,и давајќи им убава свила кутија како gilf
Напомена :
овој објект не е предмет на 24-час испраќање полиса, контактирајте го suppler пред
со нарачување.Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.
Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,,ви Благодариме

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
GX1084
Бренд Име:
ЈУН RUO
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
1.0 cm
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Должина:
45 cm

Поврзани производи