USB KVM 4 Порти Селектор VGA Печати Авто. Префрлување Moniter Кутија VGA Splitter V322 USB 2.0 KVM Преклопник Со 4pcs VGA Кабел

USB KVM 4 Порти Селектор VGA Печати Авто. Префрлување Moniter Кутија VGA Splitter V322 USB 2.0 KVM Преклопник Со 4pcs VGA Кабел

Залиха
DEN 932.64
Износот:

Боја : Црна
На KVM Преклопник може да се контролира на повеќе Компјутери од една Тастатура,VGA Монитор и Маус.
Ова 4-port KVM switch ви овозможува да го контролирате до четири Компјутери од еден сет на USB тастатура и глушец!
Идеален за workstations, тест клупи или било каде барањата помеѓу comptuers е потребно.
И тоа може да заштедите пари,време,простор,equpment и моќ.
USB 2.0 4-port KVM
Достапните USB порти
4 Port KVM switch е компактна големина дизајн,лесно пренослив
Поддржува microsoft intellimouse, logitech нето глувчето,итн
Топла plug додадете или отстраните поврзани Компјутери за одржување без напојување надолу на KVM switch или Компјутери.
Поддржува различни интервал латентност авто-скенирање режими
1920 x 1440 максимална резолуција ,пропусен Опсег : 200 MHz.
LED дисплеј за следење на статусот
Поддржува DOS, Win3.X, /Win95/98/98 SE/2000/ME/XP,Win NT,Netware,Unix,Linux,Win 7/Mac
Вклучете Конекции :
7 USB конекторите : 4 USB B пристаништа , 3 USB НА пристаништа.
5pcs Стандард VGA конектори.
Пакет се Вклучени : 1 X Нов 4-Портен USB 2.0 KVM Switch
4 X 15-pin стандард VGA кабли
1 X Упатство
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
ANENG
Тип:
Кабел Адаптер

Поврзани производи