4pcs Нови 51755060 PDC Паркинг Сензор За Fiat Multipla Stilo Croma Doblo Ducato Идеја Мареа Palio Муса
Ново - 28 %

4pcs Нови 51755060 PDC Паркинг Сензор За Fiat Multipla Stilo Croma Doblo Ducato Идеја Мареа Palio Муса

Залиха
DEN 1722.24
DEN 1240.00
Износот:


Превозот и испорака
●Обично, ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање.
●Вратете се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
●Ние само брод да се потврди цел адреси.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор.
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.
●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. зошто да не се најде пријателски начин да се реши проблемот. ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас. : 51755060
● Осветленост Дел Број :
735393479,735429755,46802909, 46802909
Компатибилност
Одговара на Следните Модели :
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Исто така и ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера.
Опис
● Име на производ : PDC Паркинг Сензор
● Дел Бр. Овие трошоци се на купувачот одговорност.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса .
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот. Ве молиме Не остави негативен или неутрален повратни информации без каков било контакт.
Заедно, ние се создаде Повеќе!.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Повратни информации
Ние во голема мера го цениме вашата Пет Ѕвезди Postive Повратни информации .Верувам дека секој проблем може да се реши со нашата добра комуникација.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено.само негативни повратни информации, без комуникација може да не можат да добијат помош за да се реши проблемот.
Контактирајте со нас
●Ние сме искусни компанијата работи на E-commerce за години.
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
●Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail прво ,и ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.

Декларираните карактеристики

OSD Language:
Име На Модел:
51755060
Бренд Име:
СОРГО
Тип:
Видлив
Материјал Тип:
standrad
Разговор Опсег:
1
Автомобил Производител:
Фиат
Производителот Дел Број:
51755060
Осветленост Дел Број:
735393479,735429755,46802909, 46802909

Поврзани производи