20 Компјутери Црвено Ac напон 220V 2 Терминал Неонски Индикатор Пилот Светилка Светла
Ново - 46 %

20 Компјутери Црвено Ac напон 220V 2 Терминал Неонски Индикатор Пилот Светилка Светла

Залиха
DEN 326.88
DEN 177.00
Износот:


Име на производ : Неонски Индикатор за Светло;Светилка Носителот Тип : 2 Терминал Напон : AC напон 220 V;Осветлување Боја : Црвена Големина : 40 14mm x/ 1.6" x 0.55" (L*D);Материјал : Пластични, Метални Боја : Црвена;Тежина : 70g Пакет Содржина : 20 x Неонски Индикатор Светлина

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
UXCELL
Тип На Објект:
Индикатор Светла
220V 220V |:
220V Неонски
Терминал 220V ||:
220v светилка
220V Пилот Индикатор |||:
Пилот Индикатор 2

Поврзани производи