Мис Moly Плус Големина S-6XL Секси Лето Партија Облечи Overbust Корсет Bustier Врвот Половината Cincher Shaper Готски Патент Shapewear НАС
Ново - 14 %

Мис Moly Плус Големина S-6XL Секси Лето Партија Облечи Overbust Корсет Bustier Врвот Половината Cincher Shaper Готски Патент

Залиха
DEN 522.72
DEN 450.00
Износот:

Само Миење на рацете, Не Железо / Нема Машина за Перење / Без Хлор белење / Не Хемиско чистење.
Вашето задоволство е наша најголема мотивација.
Забелешка:
1. Добредојдовте да контактирате со нас!
Веледрогеријата
За веледрогерија, Ние нудиме попуст или слободни изразат испорака за повеќето земја страна на курирската служба DHL/ARAMEX , ние навистина го цениме да се направи бизнис со било веледрогеријата од која било земја, ве молиме контактирајте со нас за најдобри попуст со изразат испорака на вашата земја.
Ние поддршка Dropshipping и трговија на Големо.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал Состав:
Полиестер & Spandex,Памук
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Најлон,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Секси
Број На Модел На:
Z815
Бренд Име:
мис moly
боја:
Црна/Бела/Зелена/Црвена/Сино/Кралска Сина/Беж/Виолетова
Големина:
S M L XL 2XL Plus size
Затворање:
Пред Кука&Очи/ Назад Чипка, Патент
Повод:
Секој ден/Гламур/Партија/Секси
Материјал:
Памук Spandex Полиестер Пластика, Најлон boned
Shapewear:
Врвот
Облека Нега:
Рачно миење Само
Повластен:
КУПИ ПОВЕЌЕ ДОБИЕТЕ ПОВЕЌЕ ПОПУСТ И БРОДОТ ВО ЕКСПРЕС
Стил:
Мода/Секси/Лолита/Убавина/Слабеење
Вклучени:
Една Корсет и Еден Појавување на Г-string

Поврзани производи