Вистински крзно машки вест waistcoat термички вест машка облека вистинска кожа лагер овча волна црна берберски руно
Ново - 25 %

Вистински крзно машки вест waistcoat термички вест машка облека вистинска кожа лагер овча волна црна берберски руно

Залиха
DEN 2280.00
DEN 1710.00
Износот:


L : 100cm
XL биста 105cm
XXL : 110
XXXL : 115cm
должина : 62-65cm пред

Декларираните карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Тип:
Широк-waisted
Стил:
Моден
Бренд Име:
HARPPIHOP
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
4-5-02
Затворање Тип:
Еден Гради
Обвивка Материјал:
Cashmere
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Крзно
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Геометриски
Маскирани:
No

Поврзани производи