7/8 Универзална Airless Боја Спреј Издолжени Водич Додаток Алатка која може да додадете 517 Совет млазницата одговара на повеќето Боја Sprayer пиштоли
Ново - 5 %

7/8 Универзална Airless Боја Спреј Издолжени Водич Додаток Алатка која може да додадете 517 Совет млазницата одговара на повеќето

Залиха
DEN 1560.00
DEN 1482.00
Износот:


Универзалниот Спреј Водич Додаток Алатка За Airless Боја Sprayer 7/8" Висок квалитет на Универзалниот Спреј Водич Алатка. Спреј Водич Алатка се користи за брзо спреј рабовите и на вратите. Тоа одговара на повеќето спреј пиштоли кои се во 7/8". Производот работи добро кога се користи правилно. Најдобар Квалитет Во вид на снимање. Пакет се Вклучени : БР.1 : SGD1 : 1 x Спреј Водич Алатка* 1 NO2 : SGD1517 : 1 x Спреј Водич Алатка +1 x W 517 совети*1

Декларираните карактеристики

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Бренд Име:
HYVST
Број На Модел На:
SGD-1
Тип:
висок притисок пиштол
Моќност Тип:
Електричен
is_customized:
Yes
Примена:
Боја Спреј Пиштол
DIY Резерви:
Боја & Украсување
Број На Модел:
SGD-1
совети:
W517

Поврзани производи