BOROSA Drusy Студ Обетки, Злато Боја/Сребрена Боја Круг Природни Гранат & Pyrite Чипови Druzy Студ Обетки за Жените G1248
Ново - 10 %

BOROSA Drusy Студ Обетки, Злато Боја/Сребрена Боја Круг Природни Гранат & Pyrite Чипови Druzy Студ Обетки за Жените G1248

Залиха
DEN 1464.00
DEN 1318.00
Износот:


Материјал : Природни Гранат & Pyrite ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 12x12 Дебелина : 5-7 Тежина : (Приближно) 2-3.3 g Метал заврши : Злато / Сребрена Боја OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Бои : Како на Сликата покажа

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
G1248/S1248
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Бренд Име:
BOROSA
Метали Тип:
Злато/Сребрена Боја
Материјал:
Природни Гранат & Pyrite

Поврзани производи