Srjtek екран За Asus Zenfone 4 A400CG Допир Digitizer Сензор Надворешното Стакло екран осетлив на допир Замена на Делови Црна
Ново - 15 %

Srjtek екран За Asus Zenfone 4 A400CG Допир Digitizer Сензор Надворешното Стакло екран осетлив на допир Замена на Делови Црна

Залиха
DEN 200.16
DEN 170.00
Износот:


Srjtek екран За Asus Zenfone 4 A400 CG Допир Digitizer Сензор Надворешното Стакло екран осетлив на допир Замена на Делови Црна

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
ASUS
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
За Asus Zenfone 4 A400CG
Големина:
4.0 inch
Број На Модел На:
За Asus Zenfone 4 A400CG
боја:
Црна
време на испорака:
1-2 работен ден
statu:
Тестирање Пред Превозот
функција 1:
за zenfone 4 a400cg
функцијата 2:
за zenfone 4 a400cg digitizer
Функција 3:
за zenfone 4 a400cg 4.0
Употреба 1:
за a400cg допир
Употреба 2:
за a400cg допир на екранот на допир

Поврзани производи