За Mazda CX-5 CX5 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Автомобил Тело Scuff Лента Страна на Вратата Калапи Streamer Покрие Трим Автомобил Додатоци 4pcs
Ново - 14 %

За Mazda CX-5 CX5 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Автомобил Тело Scuff Лента Страна на Вратата Калапи Streamer Покрие Трим Автомобил

Залиха
DEN 4224.00
DEN 3633.00
Износот:


За Mazda CX-5 CX5 2017 2018 Автомобил Тело Scuff Лента Страна на Вратата Калапи Streamer Покрие Трим Заштитник Автомобил Додатоци 4pcs

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Декоративни заштита
Модел Година:
2017 2018
Автомобил модел:
За Mazda CX-5 CX5 2017 2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
GA6031
Објектот Дијаметар:
58cm
Објектот Должина:
58cm
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.8kg
Бренд Име:
GAFU
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи