Seicane Висок Квалитет на Жици се Подигнат Аудио Адаптер Кабел и Радио Приклучок Адаптер Кабел за CHEVROLET CAPTIVA
Ново - 39 %

Seicane Висок Квалитет на Жици се Подигнат Аудио Адаптер Кабел и Радио Приклучок Адаптер Кабел за CHEVROLET CAPTIVA

Залиха
DEN 498.72
DEN 304.00
Износот:


Висок Квалитет на Жици се Подигнат Аудио Адаптер Кабел и Радио Приклучок Адаптер Кабел за CHEVROLET CAPTIVA
Опис :
Објектот Специфики :
Име На Производ : Аудио Кабел Адаптер & Радио Кабел Адаптер
Погодни за : CHEVROLET CAPTIVA
Игран : Лесно за да инсталирате
Примена : Возило Refitting
Приклучокот Големина : 26x19mm/ 26x17mm
Материјал : Пластични, Метални
Боја : Црна
Место на Потекло : Кина (Копно)

Декларираните карактеристики

Тип:
Моќта линија
Бренд Име:
seicane
200000204:
200000633,200000633
Автомобил Направи:
За Chevrolet Captiva
Функција:
автомобил жица кабли за конектори
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Модел:
S37CA44
Специјални Функции:
цд промени аудио кабел
Специјални Функции:
Моќ Конвертор
Напон:
12V

Поврзани производи