Z&L 7INCH ТРИ-РЕД ТЕРЕНСКИ LED РАБОТА СВЕТЛИНА БАР 12V 24V ВОЗЕЊЕ СВЕТИЛКИ DRL МАГЛА СВЕТИЛКА АВТОМОБИЛ, МОТОЦИКЛ АВТО SUV КАМИОН СО ПРИКОЛКА ПРЕВЗЕМАЊЕ НА СВЕТЛАТА
Ново - 6 %

Z&L 7INCH ТРИ-РЕД ТЕРЕНСКИ LED РАБОТА СВЕТЛИНА БАР 12V 24V ВОЗЕЊЕ СВЕТИЛКИ DRL МАГЛА СВЕТИЛКА АВТОМОБИЛ, МОТОЦИКЛ АВТО SUV КАМИОН

Залиха
DEN 2095.20
DEN 1969.00
Износот:


Z&L 7 INCH ТРИ-РЕД ТЕРЕНСКИ LED РАБОТА СВЕТЛИНА БАР 12 V 24 V ВОЗЕЊЕ СВЕТИЛКИ DRL МАГЛА СВЕТИЛКА АВТОМОБИЛ, МОТОЦИКЛ АВТО SUV КАМИОН СО ПРИКОЛКА ПРЕВЗЕМАЊЕ НА СВЕТЛАТА
Моќност : 54 W 3-Ред LED Работа Светлина Бар. Број на чипови : 18pcs*3 W LED диоди. Прозрачна Флукс : : прибл 5400lm 3-Ред LED Светло Бар Оперативен Напон : 10-30 V ВАШИНГТОН. Температура на бојата : 6000 K. Водоотпорен Стапка : IP68. Работна Температура : -40~85℃. Материјал : Diecast алуминиумски домување. Светла боја : Бела. Телото боја : Црна. Леќа Материјал : PC. Монтажа Заградата Материјал : Алу фирма заградата. Зрак Тип : потопот зрак(60 степен)/место зрак(30 степен) Димензии : 167*65*107mm /6.5*2.5*4.2 инчен Животен Век : 30000 Часа. Сертификат : CE/Ro Hs/IP68. Пакет се Вклучени : 2 ПАРЧИЊА 54 W 3-Ред LED Работа Светлина Бар w о stent packag
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра клиент s ervice.
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
D elivery Време е познато како што е подолу :
Земја
Прибл. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа
Нормално, 15-25 работни дена. Но, понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 15-25 работни дена. Но, понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Бразил / Јужна Америка/Русија
Нормално, 15-30 работни дена. Но, понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.

Декларираните карактеристики

боја:
МЕСТО ЗРАК, ПОПЛАВА ЗРАК, 1SPOT 1FLOOD
Температура На Боја:
6000K
Тип:
Светлината Бар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Зрак Агол:
Поплави
Редови:
Тројно Ред /Tri-ред
Работна температура:
-40~85 степен celsuis
Ingress Protection:
IP67
Wattage:
7'' LED WORK LIGHT BAR 54W
Должина:
167*65*107mm
степен:
60 степен поплава или 30 степен на самото место
Бренд Име:
Z&L
Обликот:
Директно
Позиција:
Средината
Напон:
DC 9~30V, FOR 12V 24V VEHICLES
Lumens:
5400LM led 7 светлина бар место или поплава зрак 12V 24V

Поврзани производи