2pc 6.5х5.5cm да се Шие На Црвено Срце Печ Sequin Везови Птица Applique Кристал Beaded Закрпи За Облека, Чевли Parches DIY AC0975
Ново - 26 %

2pc 6.5х5.5cm да се Шие На Црвено Срце Печ Sequin Везови Птица Applique Кристал Beaded Закрпи За Облека, Чевли Parches DIY AC0975

Залиха
DEN 786.72
DEN 582.00
Износот:


2 pc/Број 6.5х5.5cm да се Шие На Црвено Срце Печ Applique Кристал Семе Beaded Закрпи За Облека, Торби за Чевли Parches Bordados Ropa Шиење Додатоци DIY Материјали AC0975
Тип На Производ : Печ, Чипка Applique, Мотив,Шиење Материјали, Шиење Додатоци, Материјали За Шиење
Модел : Срце, Срце
Предмет : Облека, Облека, Фустан, Облека, Чевли, Чорапи, Кеси, Шиење Додатоци, DIY
Ние прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .
Ние Sh ip да ширум Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или Сингапур Пост). Пратката Статус Може да Се Следи Преку Пост Официјална Веб-страница или 7-10 Дена Подоцна, По Испраќањето.Вистински Датумот на Породување Е Предмет на Сопствени и Локални Логистичка Статус. Во Случај Експресна Услуга е Потребно, ве Молиме Контактирајте не За Подетални Товар. Ако Не Примите Објект На Време, ве Молиме да се Земе Време да Контактирате со нас.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве Молиме контактирајте со нас за парцела врати & плаќање надоместок.Врати пратката shouldbe sentback во оригиналниот пакет (или добро заштитени)in14days по приемот. Ако објектот е founddefective во 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена бесплатно на chargeor организира наплата по приемот на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат за врати товар. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации.Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот. Ние ќе автоматски остави позитивни повратните информации откако доби позитивни повратните информации од вас.
Ние сме семејство во сопственост на бизнис, и ние да се служеа илјадници клиенти од целиот свет. Нашите производи се директно од фабриката, па ние може да обезбеди квалитет на објекти во многу конкурентна цена.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не преку контакт продавачот сега копчето, ни остави порака или испратете ни e-mail . Повеќето пораки да се одговори во рок од 24 деловни часа. Ние работиме 5 дена во неделата (Забелешка : Купувачи кои користат бесплатен е-мејл како AOL, Yahoo, одговорот е-мејл може да падне во вашиот несакана пошта кутија. Ве молиме испратете e-mail директно или обидете се да го испрати е-мејл од страна на друга сметка).

Декларираните карактеристики

боја:
2pc 6x5cm
Бренд Име:
JUBRAY
Големина:
6.5x5.5 cm
Техника:
Beaded
Стил:
Шие-На
Функција:
Еко-Пријателски,рачно изработени,3D
Број На Модел На:
AC0975
Тип На Производ:
Закрпи
Тип На Објект:
Печ, Applique, Мотив, Закрпи, Appliques, Мотиви, DIY Додатоци
Функција:
Да се шие на, Везени, Sequin, Beaded
Шема:
Црвено Срце, Срце, Срце
Опсегот:
Облека, Облека, Фустан, Облека, Прибор За Шиење,Материјали За Шиење
Голема Големина:
6.5х5.5 cm
Секој Оглас Вклучува:
2 КОМПЈУТЕР

Поврзани производи