Замена 3 Поставете T2001XL T200XL1 T200 XL T200XL Мастило Касети За Epson Изразување XP Home 100 200 300 310 400 410
Ново - 20 %

Замена 3 Поставете T2001XL T200XL1 T200 XL T200XL Мастило Касети За Epson Изразување XP Home 100 200 300 310 400 410

Залиха
DEN 1079.52
DEN 864.00
Износот:


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
T2001/2001 XL
Црна
3
15ml
T2002/2002 XL
Синозелена
3
14ml
T2003/2003 XL
Магента
3
14ml
T2004/2004 XL
Жолта
3
14ml
Се користи За печатење Модел : Изразување XP Home-100/200/300/310/400/410 работна Сила WF-2510/2520/2530/2540

Декларираните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes

Поврзани производи