Нови LCD Дисплеј 7.0 инчен Wexler ТАБОТ A742 Таблета 50Pins внатрешна LCD екран Матрица панел Стакло Замена Бесплатен Превозот

Нови LCD Дисплеј 7.0 инчен Wexler ТАБОТ A742 Таблета 50Pins внатрешна LCD екран Матрица панел Стакло Замена Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 848.16
Износот:


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Бидејќи има некои Телефон/таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
За Кабел за заклучување, ве молиме проверете ако вашата оригинална екран кабел код е иста како нашата листа, ако тоа е продажба со кабел кодот пред да ја купите.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Кога ќе ја поднесете вашата нарачка, ве молиме оставете порака за вашиот претпочитаат боја ако постои боја опција.
Освен ако не, ние испрати по случаен избор.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
една испративме која кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
Wexler ТАБОТ A742
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Поврзани производи