40mm PARNIS Sapphire Кристал Јапонски GMT Автоматски машини за движење на мажите гледаат Црвено&Црна rotateing рамки 304A
Ново - 6 %

40mm PARNIS Sapphire Кристал Јапонски GMT Автоматски машини за движење на мажите гледаат Црвено&Црна rotateing рамки 304A

Залиха
DEN 4752.00
DEN 4467.00
Износот:

Ве молиме изберете ви се допаѓа начинот на транспорт, објасни сте имале согласија за транспорт на време.И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална статус. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Политика на враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.Времето за испорака зависи од дестинација,Изберете превозот метод и други фактори, тоа може да трае до 15-39 дена. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress.Колку што е можно со цел да се избегне дестинација царина,ние може да го прогласам за ниска цена.Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Кога ќе примите вашата нарачка, плаќање по успех, ние гарантираме во 1-3 дена, превозот,Следење на броеви и превозот информации ќе бидат испратени веднаш по испорака.Превозот време за референца : DHL : 5-8 Дена да пристигнат.Ние може да транспорт на сите делови на светот. Во различни земји, различни поштенски Кина Пост Воздух Mail(Кина Пост Воздух) : 15-39 Дена да пристигнат. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.  - Тоа е Бесплатен превозот услуга!!! 1. Ако не примите објект по 29 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши проблем испорака. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Превозот : 1). Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 14 дена на примање на нив, за било која причина. Ви благодариме! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина. Напомена : 1.Времето во транзит : транспорт време варира со различни превозот методи и растојанието. Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 7-15 Дена да пристигнат.ние само ќе одговорен за Кина царинската проблем .Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.) Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.Во принцип,ние прогласи цената е $20. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние само го продаде добар квалитет часовници!!!
Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга!!!
Вие сте добредојдени да ги купуваат нашите часовници!!!
Ви благодариме !!!
ДВИЖЕЊЕ : MIYO ТА автоматски машини движење
СЛУЧАЈ ДИЈАМЕТАР : 40 мм без круна
ДЕБЕЛИНА : 14mm
СЛУЧАЈ МАТЕРИЈАЛ : Брусен 316 L не ' рѓосувачки челик случај со Црвено&Црна rotateing рамки
ПРЕД СТАКЛО : Сафир Стакло
НАЗАД МАТЕРИЈАЛ : 316 L не ' Рѓосувачки челик полирање на дното
Затворач тип : Виткање Затворач со Безбедноста
Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Број На Модел На:
PARNISY304A
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Dial Дијаметар:
40mm
Функција:
Шок Отпорни,Авто Датум
Бренд Име:
Parnis
Случај Дебелина:
14mm
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Должина:
20cm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Поврзани производи