Нерѓосувачки Челик Топката Монистра Синџир Лето Накит Ѓердан 1.5 mm Приклучок Лежиште 45/50/60/70cm Ѓердани & Приврзоци

Нерѓосувачки Челик Топката Монистра Синџир Лето Накит Ѓердан 1.5 mm Приклучок Лежиште 45/50/60/70cm Ѓердани & Приврзоци

Залиха
DEN 47.52
Износот:


Точка Законик
21537
1 Количество=
1pc
Материјалите Не ' Рѓосувачки Челик Функција
DIY Pendant ѓердан
Главно, Боја Сребрена на ѕвонење(како фото)
L*W*Дебелина
Околу Големината побарате услуги на клиентите Слатка Совети
Креирај свој занаети ѓердан
Превозот :
Брод во 1 работен ден.
Epacketсо следење на број,обично се 7-17days на патот.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mailсо следење на број, обично се 25-35days.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плусбез следење на број, take30-40days.
Answer : ___________________________ Note :
Единствена цел над НАС$150, ние може да брзо бродот на ред преку
EMS, DHL,Fed Ex,ARAMEX,АЛАТКА посебна линија итн. ве молиме порака за нас, ви благодариме

Декларираните карактеристики

Должина:
70cm-28inch, 45cm-18inch, 50cm-20inch, 60cm-24inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Монистра Синџири
Pendant Големина:
DIY Ѓердан Синџири
Синџир Тип:
Монистра
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GLOWCAT
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
is_customized :
Yes
Пол:
Жените,Девојка,Деца,Мажи,Унисекс
Употреба:
K17,К18,K19,K20,K21,K22,K23,K24,K25,K48
ОДГОВАРА ЗА:
K49,K53,K54,K64,K72,K74,K161,K162,K271
Ширина:
1.5mm
Должина:
45cm=18 inch,50cm=20 inch,60cm=24 inch,70cm=28 inch

Поврзани производи