2AV63 СЕНЗОР, Нови и оригинални

2AV63 СЕНЗОР, Нови и оригинални

Залиха
DEN 554.40
Износот:


Важни Информации во врска со Интегрирано Коло Услови
1. Сите Идентичен се сосема нови, врвни компоненти : апсолутно не се користени предмети или фалсификати. 2. Предмети испратени од Андерс се проверуваат за изглед, пакување, и стабилност.
3. Сликите се за повикување само. Точните спецификации треба да бидат добиени од datasheet. 4. Генерално, повеќето Идентичен произведени во последниве години и имаме Ro HS согласност. 5. Цени, спецификации, и достапност на сите предмети што се предмет на промена без претходна најава. 6. Ние не сме одговорни за типографски грешки.
Начин На Плаќање
- Ние прифати плаќања направени од страна на Зачувам, Western Union,или Телеграфска Трансфер.- Исто така можете да направите исплата на нашиот бизнис сметка, но повеќе пријави се бара да се плати.
- Бидејќи сте го направиле плаќање успешно, можете да ни испратите Референтната или БЕЗ MTCN.
Превозот
- Имаме за цел да се процесира вашата цел ПОБРЗО. Повеќето нарачки се испраќаат во рок од 2 дена по плаќање одобрување.
- На пратки може да бидат испратени од страна на ПРОЗОРЦИ/Fed Ex/DHL/ТНТ директно до вашиот Изразуваат Сметка.
- Ние не сме одговорни за изгубени, задоцнето, оштетени пакети или друг проблем се должи на превозот услуга.
Земјата Прибл. Време на испорака
Хонг Конг Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 7-14 дена
Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 7-21 работни дена
Друга Земја 15-30 работни дена
UPS или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена
Друга Земја 5-10 работни дена
Гаранција
Гаранција е на располагање, врз основа на следниве точки :
1. На интегрирани кола се гарантира за 60 дена.2. Ние прифаќаме предмети размена на услов - Квантитет, не се доволни или Предмети што не се исти.
- Се користи компоненти или квалитет на дефект.
Гаранцијата Не Вклучува :
1. Техничка поддршка на производот на употребливост.2. Совети за производот конфигурација.3. Софтвер или ажурирање на фирмверот како тоа би неважечка гаранцијата.4. Над 60 дена по стоки испратени надвор.5. Скршени, бидејќи на превозот.6. Природните катастрофи, човекот-направени штета, непрофесионален уривање, одржување грешки.
Политика На Враќање
1. Сите не-неисправни делови се предмет на 20-30% restocking надоместокот, утврден на дискреција на IC Делови Депо.
2. Врз основа на предметот се враќа, сите вратени производи мора да бидат 100% комплетен.
3. Неисправни предмети мора да се врати за да IC Делови Депо во рок од десет (10) работни дена од приемот на производот.
4. Клиентот е одговорен за товар на трошоците поврзани со врати производи.
5. Клиенти ги осигурува сите се вратат на производи за заштита од губење или оштетување, додека производот во прашање е во транзит.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Придушници

Поврзани производи