Патувањето Организаторот Козметички Тоалет Складирање Кеси Водоотпорен Најлон Виси Кука Дизајн за Шминка Четка Шампон Случај
Ново - 25 %

Патувањето Организаторот Козметички Тоалет Складирање Кеси Водоотпорен Најлон Виси Кука Дизајн за Шминка Четка Шампон Случај

Залиха
DEN 563.52
DEN 423.00
Износот:


Име : Патување Toiletries Козметички Виси Кука за Складирање Торба Боја : според сликата Тип : Патување Складирање Торба Поставено Материјали : Најлон Големина на : 22*16*8 cm Пакет Листа 1 Парчиња на Патна Торба за Складирање
Можеби ќе бидете Заинтересирани Во Повеќе Производи : ) Препорачувам ! Мини Складирање Торба Големи Дигитални Торба Голем Капацитет( Нови ) Летање Крило ( Жешка! ) Малку Самовила Пеперутка Огледало Налепница Блескави Ѕвезди

Декларираните карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Употреба:
Патување
Форма:
Три-димензионални Тип
Применливи Простор:
Гардероба
Дебелина:
13 жица
Класификација:
Сет
Број На Модел На:
Патување toiletries Складирање Поставени
Бренд Име:
AWINPOP
Шема:
Три-димензионални Тип
Спецификација:
22*16*8
Материјал:
Најлон
Производот:
Патна торба за складирање
Капацитет:
Според големина

Поврзани производи