LUXUSTEE Свадба Накит Круг Ѓердан Pendant ААА Обетки Кристал Сет За Жените Додатоци Злато/Сребрена Боја Синџир Ѓердани
Ново - 40 %

LUXUSTEE Свадба Накит Круг Ѓердан Pendant ААА Обетки Кристал Сет За Жените Додатоци Злато/Сребрена Боја Синџир Ѓердани

Залиха
DEN 240.00
DEN 144.00
Износот:


Нашата Продавница Дома линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/517046
Продажба на Објект линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/sale-items/517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1pc ѓердан и 1 пар earring
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
како Слика
Бренд Име:
LUXUSTEEL

Поврзани производи