Плажа облечи Жените Облека Лабава Фустан без Ракави Лето Плажа носат Секојдневен Стил Солидна Жените Прашка Фустани Женски boho шик
Ново - 49 %

Плажа облечи Жените Облека Лабава Фустан без Ракави Лето Плажа носат Секојдневен Стил Солидна Жените Прашка Фустани Женски boho

Залиха
DEN 636.96
DEN 325.00
Износот:


Добредојдовте во мојата продавница 1.Мојот квалитетот на производот е најдобар, најниска цена. Другите биле имитира мене. 2.јас сум искрен продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена,pls контактирајте ме прв ,јас ќе се прошири време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со мене! 3.трговија на Големо прифати.Ако се купи за reselling ,јас може да ви даде најдобра цена и да се обезбеди висат-ознаката за да можете 4.руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 5.ве Молиме имајте на ум дека мојата порака останете во контакт Плажа облечи Жените Облека Лабава Фустан без Ракави Лето Плажа носат Секојдневен Стил Солидна Жените Прашка Фустани Женски boho шик
големина
биста
половината
хип
рамо
должина
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
S
90-110
35.43-43.31
/
/
/
/
/
/
83
32.68
М
94-114
37.01-44.88
/
/
/
/
/
/
84
33.07
L
98-118
38.58-46.46
/
/
/
/
/
/
85
33.46
XL
102-122
40.16-48.03
/
/
/
/
/
/
86
33.86
Плочка мерење : можеби имаат 1-3cm отстапување kim kardashian облечи gatsby се облекуваат онлајн продавница за облека, латекс облека ким kardashian boho шик плажа облечи туника викторија фустан
Опис :
ТУКА Е, НИЕ СЕ ЗАПИШАМ DESCRPTION
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Избрани,Lanon,Chiffon,Полиестер
Силуета:
Лабава
Стил:
Бохемски
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
ФРЕНК&ПРИЈАТЕЛИ
Број На Модел На:
1398
2:
vestido curto плажа носат
3:
kim kardashian облечи
4:
облека femme
5:
печатење boho шик
6:
секси фустан клуб носат
7:
saida praia de авто-портрет фустан
8:
boho облека секси облека
9:
плажа облечи туника
10:
завој облечи славна личност фустани

Поврзани производи