2Pieces/многу 18Inches Круг Латекс Балони Роденден Украси за Денот на Вљубените Свадба Декорација Casamento Партија Материјали
Ново - 9 %

2Pieces/многу 18Inches Круг Латекс Балони Роденден Украси за Денот на Вљубените Свадба Декорација Casamento Партија Материјали

Залиха
DEN 57.12
DEN 52.00
Износот:


18 инчи Круг латекс балони среќен роденден украси детска денот на Вљубените свадба декорација casamento Партија Материјали
Големина : 18 инчи( 45cm)
Вие исто така може да кликнете на линкот подолу за да ги видите деталите за тоа како да го користите количката.
Плаќање
1.Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање : visa, mastercard,QIWI,western union и т/т(банката tranfer) 2.Купувачот заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди deliever на вашата нарачка.
Превозот 1. Бесплатен превозот Само пратете од Кина Пост Воздух Mail, да се Австралија, Канада, Велика Британија, сад ќе обично се земаат 15 до 30 дена до пристигнувањето, на останатите земји во светот ќе се обично трае околу 20 до 50 дена да пристигнат. Како и можноста за застои кои се случуваат надвор од нашата контрола, некои парцели може да биде одложен, можеби и преземање на повеќе од 30 или 50 дена да пристигнат. 2. Ако ви треба добра под итно , ве молиме изберете превозот метод EMS, DHL, или Fedex и плати дополнителни превозот надомест (5-10 дена за да стигне до вас). 3. Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други давачки. Да се осигура дека вие може да минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок"со ниска вредност. Услуга 1.Ако има било каков проблем на производи, ве молиме контактирајте со нас прво и ние може да се преговара за тоа. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво. Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги сноси се врати превозот цена. Откако ги добивме се врати стоката, ние им даде на вашиот целосна наплата. 2.можете да не контактирате бу trademanger или не оставајќи ни порака или e-mail за нас, wewill одговор во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот.нашите работно време : СУМ 8 : 00~ЧАСОТ 22 : 00 (Пекинг време) Повратни информации Можете задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте saticfied со од објекти и услуги.

Декларираните карактеристики

Повод:
Обликот Стил:
Круг
Материјал:
Латекс
Бренд Име:
СЕКОЈА ПАРТИЈА
Класификација:
Ballon
Број на Компјутери:
2 парчиња
Број На Модел На:
P2386
Големина:
45cm

Поврзани производи