Али Небото Тело Бран Индискиот Nonremy Коса 13*4 Чипка Фронтален 1pc Уво До Уво 8-20 Слободен Дел Човечка Коса Екстензии Природна Боја 1B#
Ново - 33 %

Али Небото Тело Бран Индискиот Nonremy Коса 13*4 Чипка Фронтален 1pc Уво До Уво 8-20 Слободен Дел Човечка Коса Екстензии Природна

Залиха
DEN 3408.00
DEN 2283.00
Износот:


Али Небото Тело Бран Индискиот Nonremy Коса 13*4 Чипка Фронтален 1pc Уво До Уво 8"-20" Слободен Дел Човечка Коса Екстензии Природна Боја 1 B#

Декларираните карактеристики

Протегала должина:
8inches, 10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
густина:
120%
Човечка Коса Тип:
Индискиот Коса
боја тип:
Чиста Боја
Погоден Умирање Бои:
Потемна Боја Само
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка
Чипка Големина:
13 x 4
Дел Дизајн:
Бесплатни Дел
Тип:
чипка фронтален
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Направени Метод:
Рака Држел
Бренд Име:
Али Небото Коса
Текстура:
телото бран

Поврзани производи