Премиум Калено Стакло За Samsung Галакси S3 S4 S5 S6 A3 А5 J3 J5 2015 Година Гранд Премиер Екран Заштитник HD Заштитна Фолија
Ново - 7 %

Премиум Калено Стакло За Samsung Галакси S3 S4 S5 S6 A3 А5 J3 J5 2015 Година Гранд Премиер Екран Заштитник HD Заштитна

Залиха
DEN 47.52
DEN 44.00
Износот:


За Samsung Галакси J5 J500 J500 F : J5(2016 година) СМ-J510 F J510 J5100 j1 2016 година j120
Премиум Калено Стакло За Samsung Галакси S3 S4 S5 S6 A3 А5 J3 J5 2015 2016 Година Гранд Премиер Екран Заштитник HD Заштитна Фолија
Пакетот вклучува :
1 X Калено Стакло
1 x влажни и суви брише
1x прашина хартија
Превозот
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.
Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем, кој е многу побавен
од Посебна Испорака. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично. И
пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области. Општи пристигнување време табела
е прикажан подолу за вашата оценка :
ae Product.get Subject()
Гаранција
100% гаранција за нови стоки и добро состојба кога тоа 's, се испраќаат надвор.
Ако објектот се неисправни кога ќе примите, ние ќе ви испратиме замена без
дополнителен полнач, или да се направи кредитна memo (мемо) или понуда за наплата по неговиот објект е потврдена.
Pls бидат сигурни да се добие задоволни конечно решение.
Ако сте незадоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш пред подигање
спор или напуштање на било какви негативни повратни информации. Ве молиме вратете го во рок од 14 дена за размена
или наплата. Откако ќе прими предмети назад во неговата оригинална состојба, добро, ние ќе се направи замена
или наплата за вас. Купувачот треба да плаќаат за превозот назад.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, тоа може да биде уште испратена назад за размена. Ние сме среќни да
испрати нова по што се добива на неисправни објект. Превозот надомест за двете начин треба да се
дадена од страна на купувачот.
Ве молиме потврдете го испорака штом ќе ја прими стоката. Ако не't receive кога стоката
тоа 's близина на определено време поставени од страна на aliexpress.com, ве молиме да ни побара да се продолжи времето за испорака
наместо тоа, на отворен спор.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
RONICAN
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J1,Галакси J7,Галакси A7,Галакси S5,Galaxy S4,Галакси A3,Галакси S6,Galaxy S III,Galaxy J5,Галакси А5
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Функција:
Вода/Нечистотија/Шок Доказ,отпорно на Гребење,Експлозија-доказ, Анти да се Загрози
Опис:
9H тврдост / 0.3 mm Дебелина / 2.5 D Radan HD LCD Филм
Шок-доказ, Анти-притисок,:
Shatterproof, Анти-отпечаток, Супер Отпорен на Гребење
Се носат, И Вода-доказ, Анти Масло,:
Ултра-тенок, High-definition, Висока Transmittance
Висока Температура Отпор,:
Анти-отсјај Анти-зрачење. Анти-влага, Анти-бактериски, Мазна се Чувствувам
S IV S4 I9500 i9505 GT-i9500:
S3 Нео i9301 SIII I9300 GT-I9300 Дуа i9300i/S5 SV i9600 G900
S6 G9200 G920 G920F СМ-G920:
А5 A5000 A500 A500f / A3 2016 Година A310 A3100 A310f СМ-A310f
A3 A3000 A300 A300f:
А5 2016 година A510 A5100 A510f СМ-A510f / J3(2016 година) СМ-J320F J320 J3200
Големиот Премиер G530 G530H СМ-G530H G530W:
G5308W G531 G531H СМ-G531H G531F СМ-G531F

Поврзани производи