Жешка Секси Отвори Crotch Хулахопки Тенки Рака Strumpfhose Масло Shinny Сјајни Pantyhose Жените Collant Медиуми
Ново - 30 %

Жешка Секси Отвори Crotch Хулахопки Тенки Рака Strumpfhose Масло Shinny Сјајни Pantyhose Жените Collant Медиуми

Залиха
DEN 198.24
DEN 139.00
Износот:

Жешка Секси Отвори Crotch Хулахопки Тенки Рака Strumpfhose Масло Shinny Сјајни Pantyhose Жените Collant Медиуми Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг. Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно. 1.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) 2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. 2 Бои за вашиот избор : Сина, Црвена Роза (ве Молиме да ми кажете која боја ви се допаѓа најдобрите , ако не't кажете ни и ние ќе го испрати по случаен избор ) Висина : 155-175cm Дебелина : 20 Ден Crotch Detai : отворена crotch

Декларираните карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Најлон
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
We52
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените

Поврзани производи