принцеза се облекуваат moana костим деца ДЕВОЈКА ОБЛЕКА снежана деца девојка облека зима 2017 деца туту фустани за девојки
Ново - 43 %

принцеза се облекуваат moana костим деца ДЕВОЈКА ОБЛЕКА снежана деца девојка облека зима 2017 деца туту фустани за девојки

Залиха
DEN 720.00
DEN 410.00
Износот:


принцеза се облекуваат moana костим деца ДЕВОЈКА ОБЛЕКА снежана деца девојка облека зима 2017 деца туту фустани за девојки

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
RuiKaJia
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Обвиткан
Стил:
Формално
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
блу бел фустан:
бел фустан бебе
бал свадба фустани:
Бал Свадба Фустани 2017
бал свадба фустани принцеза sleev:
бал свадба фустани деца
деца бал свадба фустани виолетова:
бел фустан девојка
бел фустан девојка свадба:
црн и бел фустан девојки
vestido princesa:
vestido princesa menina
vestido princesa елса:
vestido princesa бела
фенси девојка фустани:
фенси облека за деца
децата за училиште се облекуваат:
децата на училиште се облекуваат
ариел се облекуваат:
ариел се облекуваат костим

Поврзани производи