SANZETTI 5 пар/многу Мажи е Смешно среќен Чорапи Argyle Чешлани Памучни Чорапи Шарени мрачно Мрежа Цевка геометриски Долги Чорапи
Ново - 30 %

SANZETTI 5 пар/многу Мажи е Смешно среќен Чорапи Argyle Чешлани Памучни Чорапи Шарени мрачно Мрежа Цевка геометриски Долги Чорапи

Залиха
DEN 739.20
DEN 517.00
Износот:


============================================ Дизајн Инспирација ============================================
*Плетени од висок квалитет чешлани памук, само sturdiest влакна се користат за да се создаде долготрајна удобност на вашите нозе ќе сакаат секој ден. *Моден Млади Стил. Смешни Шема Смешно Живот, Новина Шема да те направи извонредни во секојдневниот. *Откако ќе го влечат на овие разиграно шарени чорапи, вие нема да сакате да ги однесе надвор! *Ништо не се споредува за еден пар на SANZETTI атмосфера чорапи против нозете, земете го и отворете ги вашите светла живот.
Превозот за Сите нарачки, ние ќе ги испрати со Ali Express Стандард за Испорака за вас, со цел да се обезбеди тоа може да arrvial до твојата адреса со повеќето безбеден и брз. Се враќа Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се damager или загубени кога тие се враќаат. купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба. и ние нема да му даде на купувачот целосна наплата,Од купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Боја Разликата во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на светлината,припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектите што сте ги примиле е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас да seeif враќањето е можно. Услуга ве Молиме контактирајте со нас или оставете порака за да нè ако имате било какви прашања во врска со нашиот објект.ние ќе ви одговори за вас во рок од 24 часа.не двоумете се да контактирате со нас. Забелешка Нашите чорапи се произведуваат со рака,па така не можат да бидат сигурни дека секоја sock сите исти,како што се висина на sock е различно помеѓу 3-6cm,тоа е нормално и не влијае да го носат. ние мислиме дека купувачот имаше согласувате дека ако купувачот да се земе цел од нас,и ние не презема никаква обврска во врска со тоа.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Број На Модел На:
SANZETTI
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук
Бренд Име:
SANZETTI
Име:
мажите чорапи,човек чорапи,памучни чорапи
Возраст:
Возрасни лица
Функција:
Анти-Бактериски,Дише,Топло
Големина:
EU40-45
Сликарство:
Argyle
Стил:
Ренесансата
Почетен Датум:
2017.5.15

Поврзани производи