7.5 V 38Wh Оригинални Нови C21N1333 Лаптоп со Батерија За ASUS Трансформатор Книга Флип TP550LA TP550LD 15.6 Вистински C21N1333 Батеријата
Ново - 5 %

7.5 V 38Wh Оригинални Нови C21N1333 Лаптоп со Батерија За ASUS Трансформатор Книга Флип TP550LA TP550LD 15.6 Вистински C21N1333

Залиха
DEN 1693.44
DEN 1609.00
Износот:

или лаптоп модел,можете да ги најдете за нивните лебл. Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги, добра feedbakc ќе бидат високо ценети.6"
Го замени Батеријата C21 N1333
Тип На Батерија
Li-полимер батерија
Тежина
0.2 KG
Боја
Црна
Издржливост
за 3-4 часа
Гарантен Период
2 Година
Прашање Зона 1.Јас ќе ви даде позитивни повратни информации? Ако сум среќен шопинг искуство, како да се реши?
Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако не сте задоволни со нашата служба,и ние ќе се обидеме да дојдеме до серверот секој пријател добро.Следење на број ќе бидат испратени до вас од страна оставајќи порака, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не го добиете вашиот објект.
Ако гледате филм или играте игри,тоа може да потрае повеќе енергија.
Обично,на клиентите во САД може да се добие тоа во 15 ден(Ние брод од страна на USPS).
Значи, пред да нарачате ќе мора да осигурете се дека батеријата е десно за да се избегне проблемот со оглед на меѓународната трговија трае долго време.5 V 38 Wh Оригинални Нови C21 N1333 Лаптоп со Батерија За ASUS Трансформатор Книга Флип TP550 LA TP550 LD 15.Нашата цена не вклучува никаква царина или данок.Како можам да направам ако ми купи погрешен точка?
Можете да го испрати назад до нас(купувачот го плати превозот надомест),ние може да се промени у право еден или рефундирање на пари.Кога ќе брод на парцели и кога можам да го добие?
Ние ќе брод парцела во 48 часа откако ќе заврши исплатата. Повратни информации, Ние се потпираат на нашата Alibaba репутација и consomer задоволство да се успее, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Објектите ќе бидат проверени внимателно пред да го испратите надвор, па било вештачки штета одговорност не за нас.Ако сакате да ја смените објект, ќе треба да плаќаат на испорака такса, и бидете сигурни дека за наплата содржина имаат сите оригиналното пакување и пакување тоа добро, враќање или repalcement ќ се направи откако ќе добиваат врати објектот.Колку долго можете да го користите?
Оем замена на батеријата обично може да трае,accutally тоа зависи од начинот на користење на лаптоп.Ако сакате да брод од пратката од страна на други побрзо express, екстра shippng на плаќање е потребно, ве молиме да побарате од нас за детали.Како може да се плати ако јас не треба alipay?
Обично,ние прифаќаме alipay,ако у сакаат да плаќаат со paypal,pease контактирајте со нас.Батеријата е осетлива точка,и лесно експлодираат,па тој мора да се провери внимателно. Ние, главно, се прифати Alipay, за друг начин на плаќање, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати.5 V
Капацитет
38 Wh
Одговара машина за ASUS Трансформатор Книга Флип TP550 LA TP550 LD 15.Како можам да направам ако пратката оштетен?
Пред испраќање на пратката ние ќе ги пакувам добро,и парцела ретко се оштетени.Сте имале батеријата отвори parcle во предниот дел на поштарот.
Ако сè уште не може да сигурни,само се чувствуваат слободни да не контактирате,и имаше bettery испратите нас ќе ја старата батерија слика.Сите предмети ќе бидат испратени до вас од страна на Шведска пост/Малезија пост со бесплатен превозот во рок од 3 дена по вашата исплата, ве молиме offter ни целосната адреса/име и презиме/телефонски број, ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.

Декларираните карактеристики

Тип:
Li-полимер
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
C21N1333
Батеријата Напон:
7.5 v
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
KEFU

Поврзани производи