Мини Вештачки Вкусен Растенија За Домашна Декорација Зелените Пластични Faux Кактус Succulents Симулација За Diy Аранжмани
Ново - 41 %

Мини Вештачки Вкусен Растенија За Домашна Декорација Зелените Пластични Faux Кактус Succulents Симулација За Diy Аранжмани

Залиха
DEN 32.16
DEN 19.00
Износот:

Состојба : Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Зелена Пакет : 1pc лажни succulents(Не вклучувајќи Вазна и други додатоци). Продажба : Пад Превозот И Трговија На Големо Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење. 2.Објектот боја може да биде малку поинаков се должи на сончева светлина и да ги следат. Luvhua Продавница е посветена да обезбеди на секој клиент најдобра услуга. ако било какви прашања ,ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Декларираните карактеристики

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Пластични
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Бренд Име:
Luvhua
Повод:
Божиќ
Број На Модел На:
FL42
Тип:
Хибрид
Стил:
Цвет
боја:
Зелена
Материјал:
Пластични
Должина:
6-14cm
Дијаметар:
3-7cm
Цвет тип:
Вештачки растенија succulents
Пакет:
1x Лажни faux succulents(Не Вазна)
Декорација:
Градина/ Home/ Свадбена/ Office/ Внатрешна / Надворешна
Видови на succulents:
Пластични Lotus Агаве Кактус ferns трева saguaro curcuma Lithops
Занает:
Рачно изработени пустината succulents
Вештачки вкусен аранжмани:
Трговија На Големо / Dropshipping

Поврзани производи