Супериорен Рака Алатки 5PCS Помине Уметност полски Sandpaper Стриптиз Бар во Собата Полирање Датотека пескарење Абразивни Блок Колекции Убавина Алатки АА
Ново - 32 %

Супериорен Рака Алатки 5PCS Помине Уметност полски Sandpaper Стриптиз Бар во Собата Полирање Датотека пескарење Абразивни Блок

Залиха
DEN 140.16
DEN 96.00
Износот:

Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Отпор на фрактура
Боја : Виолетова, сина, жолта, портокалова, розова (Ние не нудиме боја на избор, вашата цел ќе бидат испратени во бои по случаен избор)
Големина : Прибл. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Контактирајте со НАС ве Молиме да ни Порака од 8 : 30. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ние само брод да се потврди цел адреси.Супериорен Рака Алатки 5 PCS Помине Уметност полски Sandpaper Стриптиз Бар во Собата Полирање Датотека пескарење Абразивни Блок Колекции Убавина Алатки АА Опис 100% Сосема Нов и Висок квалитет
Од суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине
Третман / помине проширување / нокти процедури
Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн
Совршен за на прст, нега, дрво, и салон за користење
5pcs Професионални Тенок Пескарење Нокти Датотека
Sandpaper на површината, пена на вториот слој, пластични во основно ниво. Сите пораки ќе бидат answe#26 A6 E4 во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е conside#26 A6 E4 користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.

Декларираните карактеристики

Ронки:
Други
Тип:
Абразивни Блок
is_customized:
No
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
12263
Големина:
as show
Бренд Име:
YYEDC

Поврзани производи