Бесплатен Превозот Апарати за заварување цевки, заварување машина Maquina termofusion Хартија кутија пакет Температура controled 20-32-милиметри
Ново - 5 %

Бесплатен Превозот Апарати за заварување цевки, заварување машина Maquina termofusion Хартија кутија пакет Температура controled

Залиха
DEN 1225.92
DEN 1164.00
Износот:

можете да уживате во големи попусти откако ќе стане да биде нашиот редовен клиент
Производ слика :
Бренд Заварување мувла Греење температура : Тежина : Фреквенција : превозот Употреба : JIANHUA 20mm ,25мм,32-милиметри да се користи 260 1kg 50/60 HZ НЕМА слободни
pipework,
ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Здраво пријател! Поради царинската причини, истиот материјал 42mm цевка машина и да се справи боја случајно се испратени, ви благодариме!
За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат!
За нас :
Бизнис Тип :
Производител
Главни Производи :
цевка машина,цевки заварување машина,притисок тест пумпа водоводџија алатки итн.
Нашите производи имаат успешно ја поминаа проверка на ISO9001 : 2000 систем за управување со квалитет, нашиот годишен излез капацитет е рангирана на прво место во домашната индустрија, нашите производи имаат огромен дистрибуција на пазарот повеќе од 80% од нашите производи се извезуваат во Азија, Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Блискиот Исток, Океанија, Африка и така натаму, и се дадени високи пофалби од нашите клиенти. ние ги доставуваме од врата до врата превозот услуга;
3. Ве уверуваме на нашите најдобри услуги на сите времиња! Ние се бара продолжување на вашата доверба и поддршка!
.
Моќност : 800 W
Напон : 220 V/110
Фрекфенција : 50/60 HZ
Употреба : pipework,
ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Димензии : 20мм до 32-милиметри
Тежина : 1kg
Боја : Сива
Контрола на температура : 0 да 260
работен опсег : 20mm, 25мм, 32-милиметри
42mm цевка машина за слободни
нашата Функција :
1.
Вашиот Benifit :
1. можете да ги купите што сакате со повеќе разумна цена ;
3.
Овој производ е со прецизна контрола на температура, висока сигурност, добро безбедност и уникатен не-стап пластични соголување технологија. заварување машина Maquina termofusion Хартија кутија пакет Температура controled 20-32-милиметри
Продавница оглас :
Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!
Ј-00 CC
ppr цевки заварување машини се извезуваат во многу земји ширум светот. брза испорака : ние ќе брод вашата стока во рок од 24 часа по comfirm со вашата исплата . ние ќе го следат вашиот предмети по брод вашата предмети секој ден, нашата услуга по продажбата е најдобар. ние ги доставуваме 7 дена размена/политика за наплата;
4.
Исто умре глава, случаен боја испратени.
Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата дома и во странство да ни се придружат и да се создаде брилијантна иднина! Ние сме подготвени да влезат во деловен однос со вас врз основа на рамноправност и взаемна корист! Ако постои нешто што може да се стори за да ви помогне, ние ќе бидеме повеќе од среќни да го стори тоа.
Локација :
Жеџијанг, Кина (Копно)
Година Утврди :
2003 година
Година започнете извоз :
2006 година
Број На Вработени :
50 - 100 Луѓе
Вкупниот Годишен Обем На Продажба :
САД$5 Милиони
Главните Пазари :
Источна Европа, Јужна Америка, Западна Европа, Среден Исток, Океанија
Производ Сертификати :
CE,CE,ПОТВРДАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЈА,
Zhuji Град Diankou Shenghai Електрони Метали Фабрика се наоѓа во Жеџијанг во Кина, е претпријатие за производство, специјализирани во гасоводот алатки, цевки, секачи, цевки заварување машини, цевката од пушката заварување машини, водоводни цевки и фитинзи, ладење алатки и други хардвер алатки со напредно производство на опрема и технологија.

Декларираните карактеристики

Димензии:
20 - 32-милиметри
Тежина:
1.28kg
Цевка со дијаметар:
20mm - 32-милиметри
Употреба:
pipework, пластика/PE/PPR цевки за заварување
Број На Модел На:
Ј-00CC
Бренд Име:
JIANHUA
Напон:
220v/110v
Греење температура:
Тип:
Водоводџија алатки
моќност:
600W
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/вода/ гас геотермална цевка заварување Машина
Температурата controled:
Yes
is_customized:
Yes
Пакет:
Хартија кутија пакет
Со 42mm цевка машина:
Yes

Поврзани производи