RIMIUT 2017 Дами Leggings Жена Девојки на Повик Топло Зима Faux Сомот Плетени Дебели Тенок Leggings Супер Еластичен Панталони
Ново - 10 %

RIMIUT 2017 Дами Leggings Жена Девојки на Повик Топло Зима Faux Сомот Плетени Дебели Тенок Leggings Супер Еластичен Панталони

Залиха
DEN 199.68
DEN 180.00
Износот:


1. Ние ќе брод објектот во врска со 1-4 дена по добиеме вашата уплата од Aliexpress , Сите објекти ќе бидат спакувани во добра состојба.
2. Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса е предвидено од страна на вас во редот.
3. За промет на големо клиенти, ве молиме контактирајте со нас за голем попуст и Брза Испорака.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Број На Модел На:
sp0010
Бренд Име:
Rimiut
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Материјал:
Кашмир,Памук
Половината Тип:
Средината
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
боја:
Црно, Црвено Вино, Кафе

Поврзани производи