Убавината на Жените Коса Боја на Коса, Боја Боја Привремено Не-токсични DIY Коса Крем Партија Боја Пен
Ново - 19 %

Убавината на Жените Коса Боја на Коса, Боја Боја Привремено Не-токсични DIY Коса Крем Партија Боја Пен

Залиха
DEN 60.48
DEN 49.00
Износот:

ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Земавме овие фотографии од самите себе. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Врз основа на досегашното искуство.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Привремено Губење на Боја на лак за женски Губење на Боја Крем Не-токсични DIY Боја на Косата Пенкало 12 Бои
100% сосема нов и висок квалитет
Висок квалитет и природни состојки, боја пенкало природен растителен пигмент текстура, нежна боја, може да се користи како косата пенкало замена производи!
Функција :
1 модата партија, Партија Облечи
2 Миленичиња Чешлање
3 покрие со бела коса
4 писта прикажи слики, боја колокација
Боја : 12 бои
Производот е еден-време боја на косата, на општо може да се одржува и по 72 часа, според едно лице 's коса е различна, степенот на боја ќе бидат пристрасни, темна коса треба уште неколку пати,потоа боја ќе биде очигледно
Пакетот вклучува : 1 Коса Боја на Маскара
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Боја На Коса
Количина:
1pcs
Состојка:
Како што е прикажано
Број На Модел На:
Расположливиот боја на косата крем
НЕТО-WT.:
Како што е прикажано
Тип На Објект:
Боја На Коса
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.09kg (0.20lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Поврзани производи