Бакар Мини Лав Уво Темјан Серпентина Режач Censer Ароматерапијата Тенџере Гроздобер
Ново - 9 %

Бакар Мини Лав Уво Темјан Серпентина Режач Censer Ароматерапијата Тенџере Гроздобер

Залиха
DEN 63.84
DEN 58.00
Износот:


Материјал : Чист Бакар Боја : Видете Слики Мали димензии, тоа е лесно да се носат Тоа може да биде фиксна темјан стапчиња или темјан конус да горат Гроздобер дизајн, алуминиумски материјал, одлична смисла Мултифункционален и преносни, погоден за патник Погоден за темјан серпентина, со дијаметар помеѓу 1.0-2.0 cm Отворање Дијаметар : 2cm Ширина : 3cm Висина : 1.4 cm Пакет се Вклучуваат : 1 x Темјан Режач

Декларираните карактеристики

Тип:
Темјан Режач
Приклучок Тип:
Електрична енергија
Производство:
Свеќа Ароматерапијата Печка
Апликацијата Област:
дневна соба
Естетската Функција:
Assuaging и Смирувачки
Употреба:
Мирисот Отстранување/Dehumidification
Класификација:
Темјан База
Број На Модел На:
cfrtyuj
Материјал:
Чист Бакар

Поврзани производи