4 ПАРЧИЊА Слатки Уметност Графика Симболи Кореја Канцелариски Бонбони Боја Владетел Oppssed Цртање Образец Владетели Сликарство Stencils Материјали
Ново - 19 %

4 ПАРЧИЊА Слатки Уметност Графика Симболи Кореја Канцелариски Бонбони Боја Владетел Oppssed Цртање Образец Владетели Сликарство

Залиха
DEN 143.52
DEN 116.00
Износот:


Функција :
Тоа ви овозможува брзо да се подготви различни мали модели, исто така можете да ги красат вашата книга
Материјал : пластика
боја : 1set 4 боја
Големина : за 14.7 * 6.3 cm
Пакет : 4 ПАРЧИЊА цртање дефиниција
Answer : ___________________________ Note :
1.Големина прирачник за грешка при мерење 0-2cm
2.Цртеж дефиниција е фиксна четири стилови, но бојата не е фиксна, е случаен(пример : облаците може да се плови во црвено).

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
devoservice
Број На Модел На:
BC771104

Поврзани производи