Tigofly 850pcs/кутија Пластична Риболов Монистра Круг&Овална Прозрачна Морето Пливаат Апаратури Намамат Мамка Летаат Врзување Монистра Материјали се Справи со

Tigofly 850pcs/кутија Пластична Риболов Монистра Круг&Овална Прозрачна Морето Пливаат Апаратури Намамат Мамка Летаат Врзување

Залиха
DEN 479.52
Износот:


Можеби како овие :
Нашите Пластични Риболов Монистра
6 обрасци, 6 бои : Портокалова, Црвена, Flo жолта, Зелена, Црна, Бела.
Облик : Круг, Овал.
Количина : За 850pcs.
Големина : Види на сликата подолу.
Ние и ветуваме на сите производи photoes земени во природа на светлината.
Ве молиме Имајте во предвид : Било ривали копија нашите Реклами текстот или крадат нашите фотографии ќе бидат пријавени на Aliexpress за justise.

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
ME019
категорија:
Инсекти Мамка
Бренд Име:
TIGOFLY
Количина:
850pcs
боја:
Портокалова, Црвена, Flo жолта, Зелена, Црна, Бела
Обликот:
круг, овал

Поврзани производи