ХРОНОС Види Мажите се Види Авто Датум Спорт Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Мажите се Види на Часовникот kol saati relogio masculino reloj hombre
Ново - 30 %

ХРОНОС Види Мажите се Види Авто Датум Спорт Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Мажите се Види на Часовникот kol saati relogio

Залиха
DEN 452.16
DEN 316.00
Износот:


ХРОНОС Види Мажите се Види Авто Датум Спорт Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Мажите се Види на Часовникот kol saati relogio masculino reloj hombre
Ве молиме имајте во предвид : мали бирање е само декоративен ефект, не работат, ви благодариме
предмет : врвка за околу часовници,зглоб види,види,часовници,хронос види,спортски рачни часовници,авто датум види,мажите се види,види мажи,мажите се види,Мажите се Види,адвокатско види,часовници мажи,мажи часовници,адвокатско часовници,рачни часовници за мажите,зглобовите часовници за мажите,часовник,saat,montre homme,reloj hombre,relogio masculino,erkek kol saati,horloges mannen,адвокатско часовници врвот бренд луксуз,relojes hombre 2017,orologin uomo,erkek saat,saat erkekler,хронос машки часовници,Мажите се Види,reojes hombre,kol saati (живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање.
Пријатели повратни информации поубедливо, овој луксузен часовник ќе направи да се чувствувате задоволни!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Заврши Календар
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
25cm
Бренд Име:
хронос
Број На Модел На:
хронос мажите се види
Dial Дијаметар:
43mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
8мм
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
стоки:
рачниот зглоб се види
Стил:
види
Тип:
Мажите се Види
толпата:
види мажи
Производи:
reloj hombre
Производот:
erkek kol saati
Карактеристики:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
Објектот:
мажите се види
Тип На Објект:
часовникот
подарок:
Relogio Masculino

Поврзани производи