Моден Пеперутка Сатен Плоштадот Шамија Жените Превоз Синџир Печати Имитира Свила Марами Луксузен Бренд Големи Полиестер Shawl Hijab
Ново - 40 %

Моден Пеперутка Сатен Плоштадот Шамија Жените Превоз Синџир Печати Имитира Свила Марами Луксузен Бренд Големи Полиестер Shawl

Залиха
DEN 239.52
DEN 144.00
Износот:


Трговско Име : 90cm*90cm имитира свила голем плоштад шамија
Материјал : 100% Полиестер
Ткаенина Тип : Имитира Свила (не е 100% чиста свила, pls забелешка)
Одговараат за Пролет,Лето,Есен,Зима

Декларираните карактеристики

Големина:
90 X 90 CM
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Свила,Полиестер
Марами Должина:
80см-100cm
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
kuayanzhenzhi
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
SD-56

Поврзани производи