100pcs Висок Квалитет Риболов Мами леб грешка Earthworm инсекти ракчиња Мека Мамка Одговараат Поставени се Справи со Мека Мамка и да се Справи со Кутија
Ново - 20 %

100pcs Висок Квалитет Риболов Мами леб грешка Earthworm инсекти ракчиња Мека Мамка Одговараат Поставени се Справи со Мека Мамка

Залиха
DEN 540.00
DEN 432.00
Износот:


Детали и Опис : Предмет : 100 компјутери 5 Боја Кадрава Црв 1 buc се Справи со Кутија Материјал : Мека пластика гума Спецификација : 100 компјутери околу 13cm*6cm*2cm Боја : Мешана Боја. ( Ние ќе се обидеме да ви испрати како многу бои како avilable.) Пакување : Меурчиња Торба. Апаратот : Море риболов, Слатководни риболовни - Рок риболов, Крак риболов, Мраз риболов, Брод риболов. Карактеристики : 1. Живописни Lifelike Simulaiton Вештачки Maggot Копачка Црв - Совршен Пливање Движење. 2. Супер Атрактивни за Сите видови на Риба, Особено на Риба Крап. 3. Санитарните & Животната средина Материјал - Повеќе време за Користење, Нема потреба да се нечистотија вашата рака да се справи со вистински Црви, Нема потреба да се Убие црви.

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
КУТИЈА-1012
Должина:
3cm
Тежина:
Помалку од 1g
Број на Производи:
100pcs

Поврзани производи