Промет на големо со 10pcs/многу 2017 нова мода природни ShimmerStone Овална КАБИНАТА CABOCHON камен монистра за накит одлуки 25x18mm бесплатен превозот
Ново - 10 %

Промет на големо со 10pcs/многу 2017 нова мода природни ShimmerStone Овална КАБИНАТА CABOCHON камен монистра за накит одлуки

Залиха
DEN 527.52
DEN 475.00
Износот:


Камен Големина : 18mm*25мм*6mm
Боја : Како на сликата
Материјал : Природни Shimmer Stone
MOQ : 10 PCS
Пакет : OPP вреќа
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
Y09
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Објектот Тежина:
70g
Бренд Име:
fanren
Објектот Дијаметар:
25x18mm
Надворешниот Дијаметар:
25mm

Поврзани производи