20pcs 47 ohm 2W 47R Метал филм отпорник

20pcs 47 ohm 2W 47R Метал филм отпорник

Залиха
DEN 56.64
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
vanxy
Тип:
Метал Оксид Филм Отпорник
Состојба:
Нови
Технологија:
Метал Оксид
Број На Модел На:
Стандард
Пакет Тип:
Throught Дупка
Отпор Толеранција:
1%
Номинална моќност:
2w
Температурата Коефициент:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард

Поврзани производи