Моден О Вратот Круг Вратот Најдобро Продаваните Машки Природен Памук Маица T-Shirt Не Kangaroos Во Австрија Tee Кошула обичај

Моден О Вратот Круг Вратот Најдобро Продаваните Машки Природен Памук Маица T-Shirt Не Kangaroos Во Австрија Tee Кошула обичај

Залиха
DEN 719.52
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Поврзани производи