JUYA Tant Paper Quilling Сет со 72 Еден Бои,1.5/3/5/7/10мм Ширина,40 Ленти Вкупно DIY Хартија во Дресот на рачно изработени Занаетчиски
Ново - 0 %

JUYA Tant Paper Quilling Сет со 72 Еден Бои,1.5/3/5/7/10мм Ширина,40 Ленти Вкупно DIY Хартија во Дресот на рачно изработени

Залиха
DEN 902.40
DEN 902.00
Износот:


Ако ви треба различни бои, можете да оставите порака за нас откако ќе се плати. Ве молиме наведете потребните боја број (ве молиме пополнете во чиста Рим број, на пример : сакам 802-703-102.... На овој начин)

Декларираните карактеристики

боја:
Бренд Име:
JUYA
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
QP390TP
Бои:
72
Ширина:
1.5/3/5/7/10mm

Поврзани производи