За ASUS ZenFone 2 ZE550ML/ZE551ML (ZE500CL) Ласерски (ZE551KL) Телефон случај Насликани Флип СТП Кожа Носителот заштитник Маска
Ново - 8 %

За ASUS ZenFone 2 ZE550ML/ZE551ML (ZE500CL) Ласерски (ZE551KL) Телефон случај Насликани Флип СТП Кожа Носителот заштитник Маска

Залиха
DEN 208.32
DEN 192.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
За ASUS 2 ZE550ML, ZenFone 2 ZE551ML, ASUS 2 Ласерски ZE551KL, ZenFone 2 ZE500CL
Бренд Име:
HenryHair
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Adorption
Големина:
3.5-6.0
дизајн:
Ткаеше
Карактеристики:
Насликани кожа случај
Компатибилен Бренд:
за Asus
Модел Број 1:
За ASUS ZenFone 2 (ZE500CL)
Модел Број 2:
За ASUS ZenFone 2 Ласерски (ZE551KL)
Модел Број 3:
За ASUS ZenFone 2 (ZE551ML)
Модел Број 4:
За ASUS ZenFone 2 (ZE550ML)

Поврзани производи