10pcs Дебелина 3мм Греење Блок Памук Топлинска Изолација За MK8 MK9 Екструдер Топлина Зачувување 20X70X3MM
Ново - 35 %

10pcs Дебелина 3мм Греење Блок Памук Топлинска Изолација За MK8 MK9 Екструдер Топлина Зачувување 20X70X3MM

Залиха
DEN 105.60
DEN 69.00
Износот:


Пакет листата :
10pcs (Не вклучуваат MK8 екструдер)

Декларираните карактеристики

Големина:
20x70x3mm
Тип На Објект:
Загреан Блок
Бренд Име:
ZANYAPTR
Број На Модел На:
20X70X3MM
Дебелина:
3мм
Материјал:
Polyimide Сунѓерот

Поврзани производи