ГД-ДЕЛОВИ 10PCS 28x14mm Пластични Bobbin Жица Серпентина Поранешен За DIY Говорникот Crossover Inductor Засилувач Трансформатор DIY

ГД-ДЕЛОВИ 10PCS 28x14mm Пластични Bobbin Жица Серпентина Поранешен За DIY Говорникот Crossover Inductor Засилувач Трансформатор

Залиха
DEN 81.12
Износот:


ПЛАСТИЧНИ BOBBIN ЗА DIY INDUCTORS,ТРАНСФОРМАТОРИ Материјал : Пластични Боја : Јасно Висина : 14mm со Дијаметар од Страна Плоча : 28mm Растојанието Помеѓу 2 Страни : 12mm
Надворешен Дијаметар на Централната Пол : 14mm
Внатре Дијаметар на Централната Пол : 12.5 mm
Погоден за Макс.0.8 mm Жици (дијаметар)
Количина : 10 PCS/многу
Испорака Детали За :
1. Парцели во САД и руската Федерација се испраќаат преку Кина Пост E-пакет : 10-15 Работа дена
2. Parcles на други Места се испраќаат од страна на хонг конг Пост Воздух Регистрирани e-Mail и Кина Пост Воздух препорачана Пошта
*Сите Shippings се со Следење на број
3. Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн. Превозот цена Зависи од Вкупната тежина на вашата нарачка.
4. Нормално, Ние брод на налози во 1-2 работни ден штом јасно на вашата исплата.
Услови за Продажба
1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST, V. А Т или други даночни, Сепак,Importy Должност, даночни или какви било други трошоци се исклучени од предмети Цени, тие се купувачите одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земји' Обичај или поштата да се утврди она што овие прилог трошоци може да биде пред да конкурираат и да се купи
2. Ние и ветуваме на секој објект ќе ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% од Пакетите може да бидат изгубени на патот, за оние што сакаат да се вратат или повторно да ја прати новиот објект, како на вашите барања.
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производот и добра услуга со competive цени, и warml го цениме вашиот Postive повратни информации, се разбира, ние ќе остави голема повратни информации за вас, како е можно да се заврши трансакцијата
За Нас :
ГД-ДЕЛОВИ, се поврзани за да Goodcomponent Ограничен, е една онлајн продавница во Aliexpress, главно се продаваат Вакуум цевки, Цевки приклучоци,Алуминиумска шасија, Засилувач на менувачот, засилувач нозе шила, трансформатори и трансформатор маска, MKP аудио одделение кондензатори,отпорници, iphone случај, и разни модерен продукти. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница често
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress Порака Syste
м

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
GDWB0015
Бренд Име:
EIZZ
Големина:
28x14mm
Пакет:
No
Материјал:
Пластични
Тип:
кабел winder
Дијаметар:
28mm
Висина:
14mm

Поврзани производи