Кристал Ноктите Уметност Четка Кристал Метал Акрилик се Справи со Резба Гел лак Декорација Сликарство, Цртање Салонот Помине Уметност Пенкало 5stye
Ново - 12 %

Кристал Ноктите Уметност Четка Кристал Метал Акрилик се Справи со Резба Гел лак Декорација Сликарство, Цртање Салонот Помине

Залиха
DEN 111.36
DEN 98.00
Износот:


1. Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина. 2. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се Прошири Испорака Датум за вас. 3. Ве молиме не го отворите било кој спор или ни даде nagative повратни информации во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ние и ветуваме дека ние ќе ви ги даде целосна наплата 1 PC Нов Салон Помине Уметност Четка Пенкало Тебе Најлон Цветаат Боја За УВ Гел за Нокти DIY Алатка Дрво се Справи со Боја Сликарски Четки Пенкало Спецификации : Боја : како фотографии Стил : 5 дизајни Количина : 1 BUC Вкупна Должина : Околу. 14cm Коса Должина : Околу.1.5 cm Објект Тежина : Околу 10g Карактеристики : Тоа е направен од високо квалитетен материјал, издржлив доволно за вашето секојдневно користење. Најдобро за Гел Ноктите. Направи постепена промена на бојата со четка. Лесно да се справи и да работат. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. Совршена алатка за љубовта шминка lady. Пакетот Вклучува : 1 * Помине Уметност Пенкало За Условите : 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. 2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. 3. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 4. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума ., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. или, можете да изберете да имате замена.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Материјал:
Кристал Кристал Метал Акрилик
Големина:
Professional Nail Brushes
Број На Модел На:
5 стил Помине Четка
Бренд Име:
klimonla
Трговија на големо:
Трговија На Големо Салонот Помине Четка
Тип На Објект:
лак четка
вкупна должина:
Прибл.17cm
Се Справи Со Дијаметар:
како фото
Стил:
Сликарство, Цртање Салонот Помине Уметност Пен
Нокти Алатки:
УВ Гел Сликарство, Цртање Помине Уметност Дизајн Пенкало Нокти Алатка
Ноктите Алатки:
Кристал Четки Пенкало Цветаат Боја За УВ Гел за Нокти DIY Алатка Дрво H
Функција:
Помине Уметност Четка Тебе Боја За Цртање Сликарство Постепено Четки Пен
Is_customized:
Yes
Количина:
1pcs

Поврзани производи